Manufacturer No:GW CSSRM3.EM-N1N4-XX58-1
Manufacturer:ams OSRAM
Type:LED - High Power
Description:High Power LEDs - White OSRAM OSLON Square GW CSSRM3.EM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ams OSRAM |
| Product Category: | High Power LEDs - White |
| RoHS: | Details |
| Product: | White LEDs |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Wavelength/Color Temperature: | 2700 K |
| Luminous Flux/Radiant Flux: | 301 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 82 |
| Viewing Angle: | 20 deg |
| If - Forward Current: | 1.8 A |
| Length: | 3 mm |
| Width: | 3 mm |
| Height: | 2.02 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Lens Shape: | Square |
| Series: | GW CSSRM3.EM |
| Brand: | ams OSRAM |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | LED - High Power |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | LEDs |
| Part # Aliases: | GW CSSRM3.EM-N1N4-XX58-1-700-R33 Q65113A5015 |
HOTGW CS8PM1.EM-LSLU-XX54-1
Brand:ams OSRAM

LERTDUWS2WN-KBLA-1+MBNA-F+AYAZ-P+NANB-CQ
Brand:ams OSRAM

GW CSSRM3.EM-N3N6-XX56-1
Brand:ams OSRAM

JB2835BWT-G-X001A0000-N0000001
Brand:Cree LED

LERTDUWS2WN-KBLA-1+MBNA-C+AXAY-T+MBNA-P
Brand:ams OSRAM

KY DMLQ32.23-5J7K-35-M3W3
Brand:ams OSRAM

GW CSSRM3.PM-MFN5-A10310-1
Brand:ams OSRAM

KS DMLQ32.23-6H8J-68-J3T3
Brand:ams OSRAM

XHP50D-H0-0000-0D0ZF230G
Brand:Cree LED

150141BS66140
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






