Manufacturer No:KW2 CFLNM3.TK-D5T2-4L07M0-SC6B
Manufacturer:ams OSRAM
Type:LED - High Power
Description:High Power LEDs - White OSLON Compact PL KW2 CFLNM3.TK
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ams OSRAM |
| Product Category: | High Power LEDs - White |
| RoHS: | Details |
| Product: | White LEDs |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Luminous Flux/Radiant Flux: | 790 lm to 1100 lm |
| Viewing Angle: | 120 deg |
| If - Forward Current: | 1.5 A |
| Vf - Forward Voltage: | 6.32 V |
| Length: | 2.46 mm |
| Width: | 3.1 mm |
| Height: | 0.732 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 135 C |
| Series: | KW2 CFLNM3.TK |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ams OSRAM |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | LED - High Power |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | LEDs |
| Part # Aliases: | Q65113A4038 |
HOT
L2C6-30803L10A1500
Brand:Lumileds

JB2835BWT-G-X001A0000-N0000001
Brand:Cree LED

GW Q9LR33.PM-L9M8-XX510-1
Brand:ams OSRAM

L1HX-27702D0000000
Brand:Lumileds

KR DMLQ32.23-6J5L-26-J3T3
Brand:ams OSRAM

KY DMLQ32.23-5J7K-46-J3T3
Brand:ams OSRAM

GW CSSRM3.PM-N6N8-XX57-1
Brand:ams OSRAM

L2C6-30902L06A1300
Brand:Lumileds

L1RX-4080000000000
Brand:Lumileds

KRTBAELPS2.32-1V7A-JW+6B5C-D8+3S4U-7Z
Brand:ams OSRAM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






