Manufacturer No:CMB1306-R160-00PF0U0A30G
Manufacturer:Cree LED
Type:LED - High Power
Description:High Power LEDs - White XLamp CMB LED White Pro9 White 30G 30H
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Cree LED |
| Product Category: | High Power LEDs - White |
| RoHS: | Details |
| Product: | White CoB LEDs |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Illumination Color: | White |
| Wavelength/Color Temperature: | 3000 K |
| Color Rendering Index - CRI: | 90 |
| Viewing Angle: | 115 deg |
| If - Forward Current: | 1.2 A |
| Vf - Forward Voltage: | 18 V |
| Length: | 13.35 mm |
| Width: | 13.35 mm |
| Height: | 1.75 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Lens Shape: | Square |
| Series: | CMB |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Cree LED |
| Product Type: | LED - High Power |
| other: | 160 |
| Subcategory: | LEDs |
HOT
KR DMLQ32.23-6J5L-26-J3T3
Brand:ams OSRAM

GW CSSRM3.PM-MFN5-XX510-1
Brand:ams OSRAM

150141BS66140
Brand:Wurth Elektronik

KY DMLQ32.23-5J7K-35-M3W3
Brand:ams OSRAM

KY DMLS31.FY-Z6L6-5F-8E8G
Brand:ams OSRAM

KS DMLQ32.23-6H8J-68-J3T3
Brand:ams OSRAM

GW Q9LR33.PM-M5N3-XX55-1
Brand:ams OSRAM

L1HX-50802D0000000
Brand:Lumileds

GW CSSRM3.PM-N6N9-A636-1
Brand:ams OSRAM
XHP35B-H0-0000-0D0ZA230G
Brand:Cree LED
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






