Manufacturer No:L150-18705006000H0
Manufacturer:Lumileds
Type:LED - High Power
Description:High Power LEDs - White 1800K 70CRI
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Lumileds |
| Product Category: | High Power LEDs - White |
| RoHS: | Details |
| Wavelength/Color Temperature: | 1800 K |
| Luminous Flux/Radiant Flux: | 261 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Vf - Forward Voltage: | 6.05 V |
| Length: | 5 mm |
| Width: | 5 mm |
| Height: | 0.72 mm |
| Series: | LUXEON 5050 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Lumileds |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | LED - High Power |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | LEDs |
HOT
CMB1507-R108-000N0U0A40G
Brand:Cree LED

GW Q9LR33.PM-M5N3-XX55-1
Brand:ams OSRAM

KY DMLQ32.23-5J7K-46-J3T3
Brand:ams OSRAM

GW CSSRM3.PM-N3N8-A838-1
Brand:ams OSRAM

L1HX-57902D0000000
Brand:Lumileds

L1HX-27702D0000000
Brand:Lumileds

KY DMLQ32.23-5J7K-35-M3W3
Brand:ams OSRAM

L1HX-40902D0000000
Brand:Lumileds
XPGEWT-01-0000-000000RE2
Brand:Cree LED

L1HX-65702D0000000
Brand:Lumileds
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






