Manufacturer No:MPKES60B18
Manufacturer:Apem
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials KNOB PLASTIC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Apem |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Knobs |
| Type: | Cylindrical Knob with Skirt |
| Shaft Diameter: | 1/8 in |
| Outside Diameter: | 19 mm |
| Height: | 12 mm |
| Material: | Phenolic |
| Design: | Fluted |
| Color: | Black |
| Indicator Style: | Line on Side and Skirt |
| Series: | MPKES |
| Brand: | Apem |
| Indicator Color: | White |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 25 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
HOT
PKE60B1/8
Brand:TE Connectivity / P&B

JPEPL5055IN
Brand:Amphenol Piher

KN5700B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

PKE60B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

KNS701BA1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

XEJPL5012NEI
Brand:Amphenol Piher

PKA50B1/8
Brand:TE Connectivity / P&B

18B11B010
Brand:Vishay

XEJPL5207IN
Brand:Amphenol Piher

PKS1132B101/4
Brand:TE Connectivity / P&B
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






