Manufacturer No:XBOPL5034CR
Manufacturer:Amphenol
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials THUMBWHEEL ONLY-CRM FOR PT-10 SERIES
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Type: | Thumbwheel |
| Shaft Diameter: | 2 mm hex |
| Outside Diameter: | 12 mm |
| Height: | 1 mm |
| Design: | Fluted |
| Indicator Style: | Arrow on Top |
| For Use With: | PT10 Series |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol Piher |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Part # Aliases: | JPEPL5034CR |
| Unit Weight: | 0.004233 oz |
HOT
KNS701BA1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

KN700B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

KN1251B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

11K5015-KMNB
Brand:Grayhill

PKS1106B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch
018-1-11
Brand:Vishay / Spectrol

JPEPL6052NE
Brand:Amphenol Piher
430211B1/4
Brand:Apem

PKES120B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

KPN700B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






