Manufacturer No:XBOPL5034INI
Manufacturer:Amphenol
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials WHITE THUMBWHEEL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Type: | Thumbwheel |
| Shaft Diameter: | 2 mm hex |
| Outside Diameter: | 12 mm |
| Height: | 1 mm |
| Design: | Fluted |
| Indicator Style: | Arrow on Top |
| For Use With: | PT10 Series |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol Piher |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Unit Weight: | 0.006107 oz |
HOT
KN700B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

KN1751BS1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

PK90B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

XEJPL5219CR
Brand:Amphenol Piher

KD1250A1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

PKS1103B101/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PKE90B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

21A11B10
Brand:Vishay / Spectrol

KN1250B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

410131B1/4
Brand:Apem
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






