Manufacturer No:JPEPL5272BL
Manufacturer:Amphenol
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials SHAFT PT15 FIG 1 WHITE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Knobs |
| Shaft Diameter: | 3.7 mm |
| Outside Diameter: | 6 mm |
| Height: | 12 mm |
| Material: | Plastic |
| Color: | White |
| For Use With: | N-15 PT15 PTC15 |
| Series: | PT-15 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol Piher |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
HOT
430211B18
Brand:Apem

5116 (CREAM)
Brand:Amphenol Piher

410131B1/4
Brand:Apem

XEJPL5207CR
Brand:Amphenol Piher

5219NE
Brand:Amphenol Piher

XBOPL6008NE
Brand:Amphenol Piher
JPEPL5120CR
Brand:Amphenol Piher

JPEPL5012IN
Brand:Amphenol Piher

MPKES60B1/4
Brand:Apem

H-22-6A
Brand:Bourns
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






