Manufacturer No:XEJPL5207CR
Manufacturer:Amphenol
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials SOLID SHAFT CREAM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Type: | Shaft |
| Outside Diameter: | 6 mm |
| Height: | 26 mm |
| Material: | Plastic |
| Series: | PTC-15 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol Piher |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Unit Weight: | 0.029983 oz |
HOT
5210NE
Brand:Amphenol Piher

PKS1106B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

KLN1250A1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PKG90B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PKJ70B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PKS1103B101/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PKJT70B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

XEJPL5219CR
Brand:Amphenol Piher

H-22-6A-SB
Brand:Bourns

947706-001
Brand:Grayhill
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






