Manufacturer No:JPEPL5012IN
Manufacturer:Amphenol
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials Colorless Shaft for PT10
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| Product: | Accessories |
| Type: | Shaft |
| Shaft Diameter: | 5 mm |
| Height: | 10 mm |
| Material: | Plastic |
| Indicator Style: | Notch on Top |
| For Use With: | PT10 PTC10 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol Piher |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Unit Weight: | 0.031747 oz |
HOT
420031A14
Brand:Apem

21PA11B10
Brand:Vishay / Spectrol

H-22-6A
Brand:Bourns

KX0607
Brand:Bulgin

5209INI
Brand:Amphenol Piher

PKD60B101/8
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PKS1132B101/4
Brand:TE Connectivity / P&B

PKA90B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

XEJPL5219CR
Brand:Amphenol Piher

KLN1250B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






