Manufacturer No:5209INI
Manufacturer:Amphenol
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials KNURLED SHAFT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Knobs |
| Type: | Shaft Hollow |
| Shaft Diameter: | 6 mm |
| Height: | 35 mm |
| Material: | Plastic |
| Indicator Style: | Notch on Top |
| For Use With: | PT15 PTC15 |
| Series: | PT-15 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol Piher |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Unit Weight: | 0.019401 oz |
HOTXBOPL5034NA
Brand:Amphenol Piher

PKG100B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch
MPKG40B18
Brand:Apem

1450530000
Brand:Weidmuller

PKS90B101/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

21PA11B10
Brand:Vishay / Spectrol

XEJPL5012NEI
Brand:Amphenol Piher

KN900B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

430211B18
Brand:Apem

MPKES90B1/4
Brand:Apem
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






