Manufacturer No:ADAM-5017-A4E
Manufacturer:Advantech
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules 8-Ch AI Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | AC Input Modules |
| Input Voltage: | 150 mV 500 mV 1 V 5 V 10 V |
| Input Current: | 20 mA |
| Output Type: | AC |
| Termination Style: | Screw |
| Brand: | Advantech |
| Isolation: | Isolated |
| Series: | ADAM-5013/5017 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Unit Weight: | 3.527396 oz |
HOT
ADAM-6260-B
Brand:Advantech

ADAM-4150-C
Brand:Advantech

ADAM-6224-B
Brand:Advantech

1088126
Brand:Phoenix Contact

1315590000
Brand:Weidmuller
ADAM-4069-B
Brand:Advantech

PROTOD21G
Brand:Industruino

GRT1-ROS2
Brand:Omron Automation and Safety

2701813
Brand:Phoenix Contact

2884208
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






