Manufacturer No:WISE-4051-B
Manufacturer:Advantech
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules 8-ch DI IoT Wireless I/O Module with RS-
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | I/O Modules |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | DC Input Modules |
| Input Voltage: | 10 V to 30 V |
| Input Current: | 3 mA |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Brand: | Advantech |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Unit Weight: | 14.109585 oz |
HOT
GRT1-AD2
Brand:Omron Automation and Safety

ADAM-6052-D
Brand:Advantech

2659700000
Brand:Weidmuller

1088129
Brand:Phoenix Contact

ADAM-6251-B
Brand:Advantech

2701235
Brand:Phoenix Contact

1052417
Brand:Phoenix Contact

ADAM-5056S-AE
Brand:Advantech

PROTOD21G
Brand:Industruino

WISE-4220-S231A
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






