Manufacturer No:WISE-S214-A
Manufacturer:Advantech
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules WISE-4200/WISE-4400 4AI/4DI I/O Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | AC/DC Input Modules |
| Input Voltage: | 10 V |
| Input Current: | 20 mA |
| Output Type: | AC |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Brand: | Advantech |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Unit Weight: | 7.054792 oz |
HOT
1990070000
Brand:Weidmuller

ADAM-6266-B
Brand:Advantech

ADAM-6217-B
Brand:Advantech

2862343
Brand:Phoenix Contact

1993880000
Brand:Weidmuller

1004925
Brand:Phoenix Contact

1088127
Brand:Phoenix Contact

OAC-5H
Brand:TE Connectivity

WISE-4220-A
Brand:Advantech

OAC-5A
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






