Manufacturer No:OAC-5A
Manufacturer:TE Connectivity
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules 5VDC input 3A 24-280AC out Blk
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | AC Output Modules |
| Input Voltage: | 5 V |
| Input Current: | 6 A |
| Output Voltage: | 5 V |
| Output Current: | 3 A |
| Case Color: | Black |
| Output Type: | AC |
| Termination Style: | PC Terminals |
| Brand: | TE Connectivity |
| Isolation: | 4000 V |
| Packaging: | Tray |
| Series: | OAC |
| other: | 100 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Part # Aliases: | 2-1393028-8 |
| Unit Weight: | 1.064004 oz |
HOTNX-OD5256
Brand:Omron Automation and Safety

2700608
Brand:Phoenix Contact

INDIOD21G
Brand:Industruino

ADAM-6051-D
Brand:Advantech

2701239
Brand:Phoenix Contact

ADAM-6066-D
Brand:Advantech

2702495
Brand:Phoenix Contact
AMAX-4856-B
Brand:Advantech

FRUSB1601
Brand:Lantronix

1315670000
Brand:Weidmuller
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






