Manufacturer No:ADAM-6350-A1
Manufacturer:Advantech
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules OPC UA and Security Remote I/O_DI/O Mod
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | I/O Modules |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | DC Input/Output Modules |
| Input Voltage: | 10 V to 30 V |
| Input Current: | 20 mA |
| Output Voltage: | 30 V |
| Output Current: | 100 uA |
| Output Type: | DC |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Brand: | Advantech |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Series: | ADAM-6300 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Unit Weight: | 8.818490 oz |
HOT2453870000
Brand:Weidmuller

2701235
Brand:Phoenix Contact

1088131
Brand:Phoenix Contact
ADAM-4068-C
Brand:Advantech

2901540
Brand:Phoenix Contact

C200H-OA224
Brand:Omron Automation and Safety

ADAM-6350-A1
Brand:Advantech

1315250000
Brand:Weidmuller
NX-OD5256
Brand:Omron Automation and Safety

ADAM-5056S-AE
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






