Manufacturer No:MMZ0603A471ET000
Manufacturer:TDK
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads 0201 470ohms 185mA High Speed Signal Line High Wide Z
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | MMZ-E |
| Product: | Chip Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 0201 (0603 metric) |
| Impedance: | 470 Ohms |
| Maximum DC Current: | 185 mA |
| Maximum DC Resistance: | 1.3 Ohms |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 0.6 mm |
| Width: | 0.3 mm |
| Height: | 0.3 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | TDK |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| other: | 15000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Unit Weight: | 0.000011 oz |
HOT
SCF39XV-120-1R6A024JH
Brand:KEMET

SCT39XV-230-Y2R2A005JH
Brand:KEMET

MMZ0603A601ET000
Brand:TDK

S1811-46R
Brand:Harwin

SCR39XV-290-Y2R4A004JH
Brand:KEMET

SCF39XV-500-Z2R4B004JH
Brand:KEMET

SCF39XV-200-Z2R1A012JH
Brand:KEMET

7427928601
Brand:Wurth Elektronik

SCF47X-350-S2R1B008JH
Brand:KEMET

3081710
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






