Manufacturer No:782219100
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads WE-CBA 10 Ohms 650mA 0.0554Ohms AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-CBA |
| Product: | Ferrite Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 0201 (0603 metric) |
| Impedance: | 10 Ohms |
| Maximum DC Current: | 650 mA |
| Tolerance: | 25 % |
| Maximum DC Resistance: | 55 mOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 0.6 mm |
| Width: | 0.3 mm |
| Height: | 0.3 mm |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Operating Temperature Range: | - 55 C to + 125 C |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| other: | 15000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Type: | Wide Band |
HOT
74272213
Brand:Wurth Elektronik

SCR39XV-240-Z2R3A010JH
Brand:KEMET

SCF47X-500-S2R4B005JV
Brand:KEMET

RCM70CGI-471
Brand:EPCOS / TDK

SCT39XV-140-1R8A019JH
Brand:KEMET

21859051
Brand:Laird Performance Materials

SCN35XV-140-1R7A010JH
Brand:KEMET

74279246
Brand:Wurth Elektronik

SCT39XV-320-2R0B006JH
Brand:KEMET

50513AC
Brand:Murata Power Solutions
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






