Manufacturer No:MK-070R
Manufacturer:Amulet Technologies
Type:Display Modules
Description:Display Modules 7" 800x480 w/ Touch 280nits White Bklght
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amulet Technologies |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Diagonal: | 7 in |
| Display Resolution - Pixels: | 800 x 480 |
| Interface Type: | RS-232 UART USB |
| Brand: | Amulet Technologies |
| Operating Supply Current: | 22 mA |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 30 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 10.204096 oz |
HOT
IDK-2112N-K2SVA2E
Brand:Advantech
ELI43-CP
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

102110551
Brand:Seeed Studio

uOLED-128-G2
Brand:4D Systems

IDS-3219R-35SXA1E
Brand:Advantech

IDS-3212R-60XGA1E
Brand:Advantech

FPM-212-R9AE
Brand:Advantech

MIKROE-5071
Brand:Mikroe

MIKROE-4312
Brand:Mikroe

gen4-FT813-43CTP
Brand:4D Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






