Manufacturer No:20-101-0535
Manufacturer:DIGI
Type:Display Modules
Description:Display Modules OP7200 Touchscreen
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | DIGI |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Brand: | DIGI |
| Dimensions: | 144 mm x 112 mm x 43 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 65 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Operating Supply Voltage: | 9 V to 40 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 1.515 lbs |
HOT
uLCD-43PT-AR
Brand:4D Systems

IDK-2108N-K2SVA2E
Brand:Advantech

uOLED-160-G2
Brand:4D Systems

IDS-3215R-40XGA1E
Brand:Advantech

uLCD-43D
Brand:4D Systems

IDS-3210R-40SVA1E
Brand:Advantech

IDS-3315P-1KXGA1
Brand:Advantech

2401380
Brand:Phoenix Contact

20-101-0535
Brand:DIGI

uOLED-96-G2
Brand:4D Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






