Manufacturer No:FPM-815S-R6AE
Manufacturer:Advantech
Type:Display Modules
Description:Display Modules 15" XGA Ind. Monitor Res Touch SS beze
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Display Modules |
| Series: | FPM-800S |
| Product: | LCD Displays |
| Type: | Resistive |
| Diagonal: | 15 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1024 x 768 |
| Interface Type: | USB |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 405.3 mm x 329.4 mm x 59.3 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
HOT
ELI70-CP
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

MIKROE-3978
Brand:Mikroe

IDS-3219R-35SXA1E
Brand:Advantech

000287
Brand:Soldered

P6151PR-AC-U-V3
Brand:Axiomtek

ELI101-IPHW
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

IDS-3217EG-25SXA1E
Brand:Advantech

IDS-3117EN-25SXA1E
Brand:Advantech

gen4-uLCD-28PT
Brand:4D Systems

gen4-uLCD-70DT
Brand:4D Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






