Manufacturer No:4Discovery-50W
Manufacturer:4D Systems
Type:Display Modules
Description:Display Modules Wall Mountable Intelligent Display Module designed for Home and Building Automation Applications - RS485 WiFi Bluetooth
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | 4D Systems |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | Discovery |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Type: | Capacitive |
| Diagonal: | 5 in |
| Display Resolution - Pixels: | 480 x 854 |
| Interface Type: | RS-485 |
| Brand: | 4D Systems |
| Dimensions: | 139.4 mm x 76.2 mm x 24.8 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Operating Supply Current: | 545 mA |
| Operating Supply Voltage: | 5 V 12 V |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
HOT
FPM-219-R9AE
Brand:Advantech

4178200XX-3
Brand:Digital View

IDS-3315P-1KXGA1
Brand:Advantech

1219GNH
Brand:Xenarc

IDK-2112N-K2SVA2E
Brand:Advantech

1211
Brand:Toradex

ELI121-CRW
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

MIKROE-3920
Brand:Mikroe

MIKROE-3860
Brand:Mikroe

96KVM-H17V8U-US
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






