Manufacturer No:FPM-7151W-P3AE
Manufacturer:Advantech
Type:Display Modules
Description:Display Modules 15.6" Industrail Monitor with PCT touch
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | FPM-7151W |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Type: | Capacitive |
| Diagonal: | 15.6 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1366 x 768 |
| Interface Type: | Serial |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 419.7 mm x 269 mm x 47.7 mm |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 14.881 lbs |
HOT
ELI70-CR
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

IDS-3117EN-25SXA1E
Brand:Advantech

IDK-1110WP-50XGA1E
Brand:Advantech

MIKROE-3860
Brand:Mikroe

1212
Brand:Toradex

gen4-uLCD-43DCT-AR
Brand:4D Systems

pixxiLCD-20P2-CTP-CLB
Brand:4D Systems

20-101-0537
Brand:DIGI

gen4-uLCD-43DT-AR
Brand:4D Systems

2403462
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






