Manufacturer No:FPM-3151G-R3BE
Manufacturer:Advantech
Type:Display Modules
Description:Display Modules 15" XGA WT Ind. Monitor w/ Resistive TS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | FPM-3151G |
| Product: | LCD Displays |
| Type: | Resistive |
| Diagonal: | 15 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1024 x 768 |
| Interface Type: | Serial |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 422 mm x 310 mm x 70 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Operating Supply Voltage: | 12 V 24 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 15.763 lbs |
HOT
gen4-uLCD-43DCT-CLB
Brand:4D Systems

2400515
Brand:Phoenix Contact

FPM-7061T-R3AE
Brand:Advantech

IDK-2110R-K2SVA2E
Brand:Advantech

IDK-1110WP-50XGA1E
Brand:Advantech

gen4-uLCD-43DCT-AR
Brand:4D Systems

MIKROE-3857
Brand:Mikroe

1211
Brand:Toradex

gen4-uLCD-70DT
Brand:4D Systems

1219GNC
Brand:Xenarc
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






