Manufacturer No:uOLED-128-G2
Manufacturer:4D Systems
Type:Display Modules
Description:Display Modules 1.5" Smart OLED Mod w/GOLDELOX
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | 4D Systems |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | 4DGL |
| Product: | OLED Displays |
| Type: | Non-Touch |
| Diagonal: | 1.5 in |
| Display Resolution - Pixels: | 128 x 128 |
| Interface Type: | Serial |
| Backlight Type: | - |
| Brand: | 4D Systems |
| Dimensions: | 45.5 mm x 33.5 mm x 5.9 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Operating Supply Current: | 60 mA |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 0.352740 oz |
HOT
MIKROE-3860
Brand:Mikroe

FPM-221W-P4AE
Brand:Advantech

BD070LIC3_MIPI
Brand:Boundary Devices

FPM-7151W-P3AE
Brand:Advantech

IDS-3117N-35SXA1E
Brand:Advantech

1029CNH
Brand:Xenarc

MIKROE-4721
Brand:Mikroe

FPM-7181W-P3AE
Brand:Advantech

IDK-1115R-50XGA1
Brand:Advantech

1219GNH
Brand:Xenarc
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






