Manufacturer No:gen4-IoD-32T
Manufacturer:4D Systems
Type:Display Modules
Description:Display Modules 3.2 240X320 pixels Resistive Touch
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | 4D Systems |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | gen4-IoD |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Type: | Resistive |
| Diagonal: | 3.2 in |
| Display Resolution - Pixels: | 240 x 320 |
| Interface Type: | Serial SPI |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | 4D Systems |
| Dimensions: | 79.7 mm x 57.1 mm x 7.5 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Operating Supply Current: | - |
| Operating Supply Voltage: | 4 V to 5.5 V |
| Packaging: | Box |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 1.552054 oz |
HOT
1212
Brand:Toradex

4Discovery-50W
Brand:4D Systems

MIKROE-5071
Brand:Mikroe

ELI101-IPHW
Brand:Future Designs Inc. (FDI)
CleO50A
Brand:Bridgetek

IDS-3115P-K2XGA1E
Brand:Advantech

FPM-217-R9AE
Brand:Advantech

gen4-FT812-50T
Brand:4D Systems

gen4-FT813-43CTP-CLB
Brand:4D Systems

gen4-uLCD-43DT-AR
Brand:4D Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






