Manufacturer No:UEZGUI-1788-70WVT-BA
Manufacturer:Future Designs Inc. (FDI)
Type:Display Modules
Description:Display Modules 7.0" Res Touch LCD GUI - Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Future Designs Inc. (FDI) |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | uEZGUI |
| Diagonal: | 7 in |
| Interface Type: | USB |
| Brand: | Future Designs Inc. (FDI) |
| Dimensions: | 6.7 in x 5.2 in x 0.55 in |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 5 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 11.370033 oz |
HOT
4Discovery-50W
Brand:4D Systems
CleO50A
Brand:Bridgetek
UEZGUI-1788-43WQR-BA
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

gen4-uLCD-43D
Brand:4D Systems

gen4-FT812-50T
Brand:4D Systems
MK-070R
Brand:Amulet Technologies

MIKROE-4173
Brand:Mikroe

FPM-217-R8AE
Brand:Advantech
892GFC
Brand:Xenarc

FPM-3121G-R3BE
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






