Manufacturer No:DM-F12A/PC-R30
Manufacturer:IEI
Type:Display Modules
Description:Display Modules 12" 600 cd/m XGA LCD monitor Aluminum die casting front panel Black color W/ USB projected capacitive touch screen 9 36V DC input R30
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | IEI |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | LCD Displays |
| Type: | Capacitive |
| Diagonal: | 12 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1024 x 768 |
| Interface Type: | HDMI RS-232 USB |
| Brand: | IEI |
| Dimensions: | 262.2 mm x 322.2 mm x 40.5 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Operating Supply Voltage: | 9 V to 36 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
HOT
IDK-1119R-35SXA1E
Brand:Advantech

102110551
Brand:Seeed Studio

IDK-2108N-K2SVA2E
Brand:Advantech

000287
Brand:Soldered

ELI121-CRW
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

FPM-217-R8AE
Brand:Advantech

1219GNC
Brand:Xenarc

ELI101-IPHW
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

uLCD-24PTU
Brand:4D Systems

20-101-0537
Brand:DIGI
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






