Manufacturer No:CleO50A
Manufacturer:Bridgetek
Type:Display Modules
Description:Display Modules CleO Display Module Smart 5.0 TFT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Bridgetek |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | CleO |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Interface Type: | CAN I2C USB |
| Brand: | Bridgetek |
| Dimensions: | 142 mm x 99 mm x 17.8 mm |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 11.312595 oz |
HOT
2402980
Brand:Phoenix Contact
ELI43-CP
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

4Discovery-50W
Brand:4D Systems

ELI156-IPHW
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

MIKROE-4174
Brand:Mikroe

gen4-FT812-43T
Brand:4D Systems

PIM543
Brand:Pimoroni

FPM-215-R8AE
Brand:Advantech

FPM-7211W-P3AE
Brand:Advantech

IDS-3215R-40XGA1E
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






