Manufacturer No:FPM-7181W-P3AE
Manufacturer:Advantech
Type:Display Modules
Description:Display Modules 18.5" Industrail Monitor with PCT touch
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | FPM-7181W |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Type: | Capacitive |
| Diagonal: | 18.5 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1366 x 768 |
| Interface Type: | Serial |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 488 mm x 309 mm x 47.7 mm |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 16.755 lbs |
HOT
000288
Brand:Soldered

IDS-3221WG-25FHA1E
Brand:Advantech

gen4-IoD-32T
Brand:4D Systems

uOLED-96-G2
Brand:4D Systems

uLCD-32PTU-NWT
Brand:4D Systems

LCD-15890
Brand:SparkFun

IDK-2112N-K2SVA2E
Brand:Advantech

IDK-2112R-K2SVA2E
Brand:Advantech

000287
Brand:Soldered

uLCD-24PTU
Brand:4D Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






