Manufacturer No:4Discovery-50
Manufacturer:4D Systems
Type:Display Modules
Description:Display Modules Wall Mountable Intelligent Display Module designed for Home and Building Automation Applications - RS485
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | 4D Systems |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | Discovery |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Type: | Capacitive |
| Diagonal: | 5 in |
| Display Resolution - Pixels: | 480 x 854 |
| Interface Type: | RS-485 |
| Brand: | 4D Systems |
| Dimensions: | 139.4 mm x 76.2 mm x 24.8 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Operating Supply Current: | 545 mA |
| Operating Supply Voltage: | 5 V 12 V |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
HOT
ELI70-CR
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

4Discovery-50W
Brand:4D Systems

1219GNC
Brand:Xenarc

gen4-IoD-32T
Brand:4D Systems

FPM-212-R8AE
Brand:Advantech

gen4-uLCD-43DCT
Brand:4D Systems

IDS-3110R-40SVA1E
Brand:Advantech

MIKROE-3920
Brand:Mikroe

MK-AOB3202405N
Brand:Amulet Technologies

FPM-219-R9AE
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






