Manufacturer No:PDC-W210-D10-ATE
Manufacturer:Advantech
Type:Display Modules
Description:Display Modules 21" medical monitor w/ Touch
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | PDC-W210 |
| Product: | LCD Displays |
| Type: | Capacitive |
| Diagonal: | 21.5 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1920 x 1080 |
| Interface Type: | Serial |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 550 mm x 360 mm x 63.66 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 40 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Operating Supply Current: | 600 mA |
| Operating Supply Voltage: | 100 VAC to 250 VAC |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
HOT
IDS-3215R-40XGA1E
Brand:Advantech

ELI70-CR
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

IDK-2108N-K2SVA2E
Brand:Advantech

uLCD-32PTU-NWT
Brand:4D Systems

pixxiLCD-20P2-CTP-CLB
Brand:4D Systems

102110551
Brand:Seeed Studio

IDS-3117N-35SXA1E
Brand:Advantech

IDS-3210R-40SVA1E
Brand:Advantech

1029CNH
Brand:Xenarc

gen4-uLCD-43DCT-CLB
Brand:4D Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






