Manufacturer No:IS43LD32128B-18BLI
Manufacturer:ISSI
Type:DRAM
Description:DRAM 4G 1.2/1.8V LPDDR2 128Mx32 533MHz 134 ball BGA (10mmx11.5mm) RoHS IT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ISSI |
| Product Category: | DRAM |
| RoHS: | Details |
| Type: | SDRAM - LPDDR2 |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | BGA-134 |
| Data Bus Width: | 32 bit |
| Organization: | 128 M x 32 |
| Memory Size: | 4 Gbit |
| Maximum Clock Frequency: | 533 MHz |
| Supply Voltage - Max: | 1.95 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.14 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | ISSI |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | DRAM |
| other: | 171 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MT40A512M16LY-062E AAT:E TR
Brand:Micron

AS4C32M16SB-7BIN
Brand:Alliance Memory
MT49H16M36SJ-18:B
Brand:Micron

MT40A1G16TB-062E IT:F TR
Brand:Micron

MT41K256M16TW-107:P
Brand:Micron

MT41K128M16JT-125 IT:K
Brand:Micron

MT62F1G64D8EK-031 WT:B
Brand:Micron

MT47H64M16NF-25E:M
Brand:Micron

MT41J128M16JT-125:K TR
Brand:Micron

MT41K128M16JT-125 AAT:K TR
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






