Manufacturer No:S70KL1282GABHV020
Manufacturer:Infineon
Type:DRAM
Description:DRAM HyperRAM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | DRAM |
| RoHS: | Details |
| Type: | HyperRAM |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Data Bus Width: | 8 bit |
| Organization: | 16 M x 8 |
| Memory Size: | 128 Mbit |
| Maximum Clock Frequency: | 200 MHz |
| Access Time: | 35 ns |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Current - Max: | 60 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | DRAM |
| other: | 3380 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
IS42S16320F-6TL
Brand:ISSI

MT47H64M16NF-25E:M TR
Brand:Micron

MT47H32M16NF-25E:H
Brand:Micron
W631GU6NB-12
Brand:Winbond

KTDM8G4B832BGCBCT
Brand:SMARTsemi
S70KL1282GABHV020
Brand:Infineon Technologies

MT47H64M16NF-25E IT:M TR
Brand:Micron

IS43TR16512S2DL-125KBLI
Brand:ISSI

KTDM4G3C618BGIEAT
Brand:SMARTsemi

MT48LC16M16A2B4-6A IT:G TR
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






