Manufacturer No:FIT0871
Manufacturer:DFRobot
Type:Enclosures for Single Board Computers
Description:Enclosures for Single Board Computing Argon ONE M.2 Case for Raspberry Pi 4B
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | DFRobot |
| Product Category: | Enclosures for Single Board Computing |
| Product: | Cases |
| Material: | Aluminum |
| Length: | 106 mm |
| Width: | 95 mm |
| Height: | 32 mm |
| Brand: | DFRobot |
| For Use With: | Raspberry Pi 4B |
| Product Type: | Enclosures for Single Board Computers |
| Subcategory: | Enclosures Racks and Boxes |
HOT
WAFER-EHL-J6412-R10
Brand:IEI

QSRZ-G2L1
Brand:Ka-Ro electronics

UP-APL03P4F-A10-0432
Brand:AAEON UP

SM-K26-XCL2GC
Brand:Xilinx

34009-0832-16-5
Brand:Kontron

LEC-iMX8MP-Q-4G-32G-ER
Brand:ADLINK Technology

1290802
Brand:Phoenix Contact

UPN-EDGE-ADLNI3-A10-1664
Brand:AAEON UP

BNUC11TNKI50001
Brand:Intel

BNUC11TNBI30000
Brand:Intel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






