Manufacturer No:UPS-EHLCN2-A10-0232
Manufacturer:AAEON
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers UP Squared V2.Celeron N6210 2GB RAM 32GB eMMC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Celeron N6210 |
| Core: | Celeron N6210 |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 90 mm x 85.6 mm |
| Packaging: | Box |
| Brand: | AAEON UP |
| Interface Type: | DP eDP Ethernet GPIO HDMI M.2 RS-232/422 SATA USB 2.0 USB 3.2 |
| Memory Size: | 2 GB |
| Memory Type: | LPDDR4 |
| On-Board Storage Size: | 32 GB |
| On-Board Storage Type: | eMMC |
| Power Consumption: | 38 W |
| Processor Series: | Celeron |
| Product Type: | Single Board Computers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
453-00135C
Brand:Laird Connectivity

102110758
Brand:Seeed Studio

102110798
Brand:Seeed Studio

110110145
Brand:Seeed Studio

DFR0982
Brand:DFRobot

UP-APL03X7F-A10-0464
Brand:AAEON UP

102110547
Brand:Seeed Studio

110110147
Brand:Seeed Studio

UPX-EDGE-TGLI3-A10-0000-0001
Brand:AAEON UP

BNUC11TNKV50000
Brand:Intel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






