Manufacturer No:BNUC11TNKV50001
Manufacturer:Intel
Type:Embedded Box Computers
Description:Embedded Box Computers Intel NUC 11 Pro Kit NUC11TNKv5 US cord single pack
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Intel |
| Product Category: | Embedded Box Computers |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Embedded Box Computers |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Core i7 |
| Frequency: | 4.8 GHz |
| Operating Supply Voltage: | 19 VDC |
| Interface Type: | HDMI LAN PCIe SATA USB |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 40 C |
| Brand: | Intel |
| Memory Size: | 64 GB |
| Memory Type: | DDR4 |
| On-Board Storage Size: | 500 GB |
| Packaging: | Bulk |
| Processor Series: | i7-1185G7 |
| Series: | NUC 11 |
| other: | 5 |
| Subcategory: | Computing |
| Tradename: | NUC |
| Part # Aliases: | 99A78W |
HOT
WAFER-TGL-U-i5-R10
Brand:IEI

110110188
Brand:Seeed Studio
4863
Brand:Adafruit

BNUC11TNHV50001
Brand:Intel

SM-K26-XCL2GC-ED
Brand:Xilinx

110991327
Brand:Seeed Studio

34009-0832-16-5
Brand:Kontron

BNUC11TNKI30000
Brand:Intel

EVAL-CN0554-RPIZ
Brand:Analog Devices

UPS-APLP4F-A20-08128
Brand:AAEON UP
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






