Manufacturer No:UPN-APLC2F-A10-0232
Manufacturer:AAEON
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers UP Squared Pro UPN-APL01.CPU N3350(F1).Memory 2GB.eMMC 32GB 12-24V DC-in REV.A1.0
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Form Factor: | - |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Celeron N3350 |
| Core: | Celeron N3350 |
| Frequency: | 1.1 GHz |
| Maximum RAM Capacity: | 4 GB |
| Installed RAM: | 2 GB |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Dimensions: | 101.6 mm x 101.6 mm |
| Packaging: | Box |
| Brand: | AAEON UP |
| Interface Type: | Audio DP eDP Ethernet GPIO HDMI MIPI-CSI RS-232/422/485 SATA III UART USB 2.0 USB 3.2 |
| Product Type: | Single Board Computers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
TPC-107W-N31YA
Brand:Advantech

102110762
Brand:BeagleBoard by Seeed Studio

QSRZ-G2L0
Brand:Ka-Ro electronics

UP-APL03P4F-A10-0864
Brand:AAEON UP

MIO-5373U-U7A1
Brand:Advantech

BNUC11TNBI30000
Brand:Intel

UPN-EDGE-ADLNI3-A10-1664
Brand:AAEON UP

1272687
Brand:Phoenix Contact
6069-410-001
Brand:Digilent

BKCM11EBI38W
Brand:Intel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






