Manufacturer No:UPS-EHLPJ4-A10-1664
Manufacturer:AAEON
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers UP Squared V2 Pentium J6426 16GB RAM 64GB eMMC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Pentium J6426 |
| Core: | Pentium J6426 |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 90 mm x 85.6 mm |
| Packaging: | Box |
| Brand: | AAEON UP |
| Interface Type: | DP eDP Ethernet GPIO HDMI M.2 RS-232/422 SATA USB 2.0 USB 3.2 |
| Memory Size: | 16 GB |
| Memory Type: | LPDDR4 |
| On-Board Storage Size: | 64 GB |
| On-Board Storage Type: | eMMC |
| Power Consumption: | 38 W |
| Processor Series: | Celeron |
| Product Type: | Single Board Computers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
102110765
Brand:Seeed Studio

KINO-DH420-R10
Brand:IEI
UPS-EHLPJ4-A10-0432
Brand:AAEON UP

102991698
Brand:BeagleBoard by Seeed Studio

UPN-APLC2F-A10-0232
Brand:AAEON UP

Express-DN7-C3808
Brand:ADLINK Technology

110991824
Brand:Seeed Studio
6069-410-002
Brand:Digilent
Mira220 Raspberry Pi EVK
Brand:ams OSRAM

SM-K26-XCL2GC-ED
Brand:Xilinx
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






