Manufacturer No:KINO-TGL-U-i5-R10
Manufacturer:IEI
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers Mini-ITX SBC supports Intel 11th Gen Tigerlake-UP3 Mobile Core i5-1145G7E Proccessor 10 28V DC input Quadruple Independent Display HDMI DPType C DP IEI eDP module SATA 6Gb/s Dual Intel 2.5GbE USB 3.2 Gen 2 M.2 and RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | IEI |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Form Factor: | Mini-ITX |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Core i5-1145G7E |
| Core: | Core i5-1145G7E |
| Frequency: | 3.2 GHz |
| Maximum RAM Capacity: | 64 GB |
| Operating Supply Voltage: | 9 V to 36 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 50 C |
| Dimensions: | 170 mm x 170 mm |
| Brand: | IEI |
| Chipsets: | Intel H420E |
| Interface Type: | DP HDMI PCIe SATA |
| Product Type: | Single Board Computers |
| Subcategory: | Computing |
HOT
102110781
Brand:Seeed Studio

BNUC11TNBI30000
Brand:Intel

102991698
Brand:BeagleBoard by Seeed Studio

UPN-ADLNI3-A10-1664
Brand:AAEON UP

UPN-ADLN97-A10-0432
Brand:AAEON UP

110991725
Brand:Seeed Studio

MIO-5375C7-Q4A1
Brand:Advantech

5583
Brand:Adafruit

UPN-APLC2F-A10-0232
Brand:AAEON UP

UP-APL03C2F-A10-0232
Brand:AAEON UP
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






