Manufacturer No:CMR-2747PB-A
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones Microphones
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| Directional Properties: | Noise Cancelling |
| Impedance: | 2.2 Ohms |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 47 db |
| Termination Style: | Solder Pin |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 6 mm |
| Depth: | 2.7 mm |
| Operating Supply Voltage: | 2 V |
| Brand: | CUI Devices |
| Frequency: | 20 kHz |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 0.012699 oz |
HOT
CMM-2718AB-383161-TR
Brand:CUI Devices

KAS-700-0154
Brand:Knowles

CMR-2747PB-A
Brand:CUI Devices

CMP-5247TF-K
Brand:CUI Devices

SPW0878LR5H-1
Brand:Knowles

CMM-4030DB-26354-TR
Brand:CUI Devices

MP23DB02MMTR
Brand:STMicroelectronics

CMM-4030DT-26354-TR
Brand:CUI Devices

FG-23629-D65
Brand:Knowles

IMP23ABSUTR
Brand:STMicroelectronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






