Manufacturer No:CMP-5247TF-K
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones microphone 9.7 mm electret condenser noice cancelling terminal mount 1.5 Vdc
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Noise Cancelling |
| Impedance: | 680 Ohms |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 47 db |
| Termination Style: | Solder Pin |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 9.7 mm |
| Depth: | 5.2 mm |
| Operating Supply Voltage: | 1.5 V |
| Brand: | CUI Devices |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 0.012699 oz |
HOT
IMP34DT05TR
Brand:STMicroelectronics

CME-1538-100LB
Brand:CUI Devices

SPG08P4HM4H-1
Brand:Knowles

SPW2430HR5H-B
Brand:Knowles

SPK0838HT4H-1-7
Brand:Knowles

CMM-3729AT-42308-TR
Brand:CUI Devices

ICS-40300
Brand:TDK InvenSense

CMC-4015-25L100
Brand:CUI Devices

FB-EI-30026-000
Brand:Knowles

ICS-43434
Brand:TDK InvenSense
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






