Manufacturer No:CMA-6542TF-K
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones Microphones
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| Impedance: | 1.5 kOhms |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 42 dB |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 9.7 mm |
| Depth: | 6.5 mm |
| Operating Supply Voltage: | 1.5 V |
| Brand: | CUI Devices |
| Frequency: | 20 kHz |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 0.028219 oz |
HOT
CMEJ-0415-42-LP
Brand:CUI Devices
MM20-33639-000
Brand:Knowles

ICS-40730
Brand:TDK InvenSense

MMICT5818-00-012
Brand:TDK InvenSense

FB-BW-30335-000
Brand:Knowles

CMM-2718AB-38316-TR
Brand:CUI Devices

INMP621ACEZ-R7
Brand:TDK InvenSense

SPW0690LM4H-1
Brand:Knowles

ICS-40310
Brand:TDK InvenSense

CMEJ-0627-42-SP
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






