Manufacturer No:BJ-28411-000
Manufacturer:Knowles
Type:Microphones
Description:Microphones 7.92 X 5.70 X 4.14MM -88 SENS 0-12N POR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Noise Cancelling |
| Impedance: | 300 Ohms |
| Sensitivity: | - 87 dBA |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| IP Rating: | - |
| Length: | 7.87 mm |
| Width: | 5.59 mm |
| Depth: | 4.06 mm |
| Brand: | Knowles |
| Frequency: | 5 kHz |
| Length - in: | 0.31 in |
| Length - mm: | 7.87 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | BJ |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Width - in: | 0.22 in |
| Width - mm: | 5.59 mm |
| Unit Weight: | 0.324873 oz |
HOT
CMC-2742WBL-25L
Brand:CUI Devices

CMP-5247TF-K
Brand:CUI Devices

IMP23ABSUTR
Brand:STMicroelectronics

CMEJ-0733-36-L050
Brand:CUI Devices

CMC-6015-47P
Brand:CUI Devices

INMP621ACEZ-R7
Brand:TDK InvenSense

CMC-6022-37L100
Brand:CUI Devices

INMP510ACEZ-R7
Brand:TDK InvenSense

EM-24346-C36
Brand:Knowles

SPG08P4HM4H-1
Brand:Knowles
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






