Manufacturer No:WP-23501-000
Manufacturer:Knowles
Type:Microphones
Description:Microphones -54 Sens Flat Rsp. Noise-Cancelling
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Noise Cancelling |
| Impedance: | 2.5 kOhms |
| Current Rating: | 300 uA |
| Sensitivity: | - 54 dBA |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| IP Rating: | - |
| Length: | 5.56 mm |
| Width: | 3.99 mm |
| Depth: | 2.26 mm |
| Operating Supply Voltage: | 1.3 V |
| Brand: | Knowles |
| Frequency: | 4 kHz |
| Length - in: | 0.219 in |
| Length - mm: | 5.56 mm |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | WP |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Width - in: | 0.157 in |
| Width - mm: | 3.99 mm |
HOT
TO-24611-000
Brand:Knowles

CMC-4015-40P
Brand:CUI Devices

EA-21842-C36
Brand:Knowles
MM20-33639-000
Brand:Knowles

FG-23629-P16
Brand:Knowles

MMICT5818-00-012
Brand:TDK InvenSense

FG-23329-D65
Brand:Knowles

CMC-4015-25L100
Brand:CUI Devices

CMM-3729AT-42308-TR
Brand:CUI Devices

CMC-6010-42L100
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






