Manufacturer No:CMC-4015-25L100
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones 3Vdc microphone 4mm wire leads IP65
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| Impedance: | 2.2 kOhms |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 25 dB |
| Termination Style: | Wire Lead |
| IP Rating: | IP65 |
| Diameter: | 4 mm |
| Depth: | 1.5 mm |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Brand: | CUI Devices |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | CMC-4015 |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 0.008818 oz |
HOT
CMC-4012-40P
Brand:CUI Devices

TO-24611-000
Brand:Knowles

DFG-30445-000
Brand:Knowles

EM-24346-C36
Brand:Knowles

CMC-4015-40P
Brand:CUI Devices
SPK0641HT4H-1
Brand:Knowles

MMICT5919-00-012
Brand:TDK InvenSense

BJ-28471-000
Brand:Knowles

CMEJ-4618-42-L120
Brand:CUI Devices

CMC-6015-47P
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






