Manufacturer No:BJ-28471-000
Manufacturer:Knowles
Type:Microphones
Description:Microphones OUTPUT IMP AT 1KHz 150 OHMS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| Impedance: | 150 Ohms |
| Sensitivity: | - 90 dBA |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| IP Rating: | - |
| Length: | 7.87 mm |
| Width: | 5.59 mm |
| Depth: | 4 mm |
| Brand: | Knowles |
| Frequency: | 5 kHz |
| Length - in: | 0.31 in |
| Length - mm: | 7.87 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | BJ |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Width - in: | 0.22 in |
| Width - mm: | 5.59 mm |
| Unit Weight: | 0.274843 oz |
HOT
FB-EI-30026-000
Brand:Knowles

CMM-3722AT-42116-TR
Brand:CUI Devices

MR-23333-000
Brand:Knowles

ICS-40310
Brand:TDK InvenSense

FG-23629-P16
Brand:Knowles

TO-24611-000
Brand:Knowles

CMM-3729AT-42308-TR
Brand:CUI Devices

CMM-2718AB-383161-TR
Brand:CUI Devices

EA-21842-C36
Brand:Knowles

INMP621ACEZ-R7
Brand:TDK InvenSense
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






