Manufacturer No:CMI-5247TF-K
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones Microphones
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Unidirectional |
| Impedance: | 0.68 Ohms |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 47 db |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 9.7 mm |
| Depth: | 5.2 mm |
| Operating Supply Voltage: | 1.5 V |
| Brand: | CUI Devices |
| Frequency: | 20 kHz |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 0.012699 oz |
HOT
MMICT5919-00-012
Brand:TDK InvenSense

SPW0442HR5H-1
Brand:Knowles

CMC-4015-25L100
Brand:CUI Devices

SPK0838HT4H-1-7
Brand:Knowles

CMP-5247TF-K
Brand:CUI Devices

SPW0878LR5H-1
Brand:Knowles
MM20-33639-000
Brand:Knowles

EK-23027-C36
Brand:Knowles

SPH6611LR5H-1
Brand:Knowles

INMP621ACEZ-R7
Brand:TDK InvenSense
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






