Manufacturer No:CMM-3424DT-26165-TR
Manufacturer:CUI Devices
Type:MEMS Microphones
Description:MEMS Microphones Mic 3.4x2.4mm MEMs IPX7
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | MEMS Microphones |
| RoHS: | Details |
| Sensitivity: | - 20 dB |
| SNR - Signal to Noise Ratio: | 65 dBA |
| Frequency Range: | 1 MHz to 4.8 MHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Port Type: | Top |
| Length: | 4 mm |
| Width: | 3 mm |
| Depth: | 1.15 mm |
| Brand: | CUI Devices |
| IP Rating: | IPX7 |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | MEMS Microphones |
| Shape: | Rectangular |
| Subcategory: | Microphones |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.6 V |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Type: | MEMS Microphone |
HOT
IM69D128SV01XTMA1
Brand:Infineon Technologies

WBFK-33649-000
Brand:Knowles

CMS-181345-18SP-X8
Brand:CUI Devices
SPH0645LM4H-B
Brand:Knowles

SPH0641LM4H-1
Brand:Knowles

GC0251K
Brand:CUI Devices

CPIM-4410-80T
Brand:CUI Devices

IM67D130AXTSA2
Brand:Infineon Technologies

IM70D122V01XTMA1
Brand:Infineon Technologies

CPIM-4410-80V
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






