Manufacturer No:CMR-4015-44-SP
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones microphone 4 mmx1.5mm electret condenser noise cancelling solder pads 1 Vdc
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 44 dB |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Diameter: | 4 mm |
| Depth: | 1.5 mm |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Brand: | CUI Devices |
| Packaging: | Box |
| Product Type: | Microphones |
| other: | 200 |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
CMS-40504N-L152A
Brand:CUI Devices

ICS-40800
Brand:TDK InvenSense

GC0251K
Brand:CUI Devices

IM67D120AXTSA1
Brand:Infineon Technologies

CPI-137-24T
Brand:CUI Devices

CMS-160935-18S-X8
Brand:CUI Devices
CMM-4030DT-26165-TR
Brand:CUI Devices

SMT-0840-T
Brand:PUI Audio

SPH0641LM4H-1
Brand:Knowles

CBT-09427-SMT-TR
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






